Admissions Office & Scholarships

Taakomschrijving

Het Admissions Office & Scholarships is verantwoordelijk voor de verwerking van alle toelatingsverzoeken (Bachelor, Master, Exchange en Study Abroad). Voor internationale studenten vraag het Admissions Office visa aan. Verder geeft de afdeling informatie over de noodzakelijke stappen die moeten worden genomen voordat  de internationale student naar Leiden komt en ondersteunt het Admission Office de student na aankomst in Nederland.
Scholarships beheert fondsen en beurzen voor inkomende en uitgaande (internationale) studenten.

Adres

Bezoekadres
Studenteninformatiecentrum Plexus          
Kaiserstraat 25
2311 GN  Leiden
Postadres
Gravensteen, Pieterskerkhof 6
2311 SR Leiden

Telefoon: 071 527 8011
Contactformulier Front Office

Afdelingshoofd

Mw Drs. Asli Kaymak van Loo, MCM
E-mail: a.d.kaymak@sea.leidenuniv.nl

Medewerkers Admissions Office


Senior Admissions Advisor
Alfons Koch
A.H.P.Koch@sea.leidenuniv.nl

Inge Wieringa
i.wieringa@sea.leidenuniv.nl

Admissions Advisor

Carolien Sieverink
e.c.sieverink@sea.leidenuniv.nl


Administratief medewerker
Rochana Sudasna Na Ayudhya
r.sudasna@sea.leidenuniv.nl


Bachelor team
Heleen Oostebrink, team leader
h.oostebrink@sea.leidenuniv.nl 
 
Tessa van ’t Hull, IPO
t.t.van.t.hull@sea.leidenuniv.nl
 

Christien Bosman, IPO
c.bosman@sea.leidenuniv.nl  

  
 

Master team
Jack Wiltjer, team leader
j.h.wiltjer@sea.leidenuniv.nl

Cinthya Armenta Espinosa, IPO
c.armentaespinosa@sea.leidenuniv.nl

Lisette Camiletti, IPO
l.j.camiletti@sea.leidenuniv.nl 
 
Ian Lau, IPO
i.m.lau@sea.leidenuniv.nl   
 
Yvonne van Domburg, IPO
y.m.c.van.domburg@sea.leidenuniv.nl

Ignatius Supriyanto, IPO
i.supriyanto@sea.leidenuniv.nl

Jelmer Hoekstra, Administratief medewerker 
j.a.hoekstra@sea.leidenuniv.nl
Visa Officer
Nelia Guevarra
n.b.guevarra@sea.leidenuniv.nl

Medewerkers Scholarships

Team leader Scholarships
Cindy Schotte
E-mail: c.schotte@sea.leidenuniv.nl  

Scholarship Programmes Coordinator

Mariëlle van Es
E-mail: m.j.van.es@sea.leidenuniv.nl
Hester Bergsma
h.g.bergsma@sea.leidenuniv.nl    
 
Scholarship Administrator
Danielle Driessen
E-mail: d.driessen@sea.leidenuniv.nl
Fatima Jouhri
E-mail: f.jouhri@sea.leidenuniv.nl   




Admissions Office & Scholarships information in English

Laatst Gewijzigd: 02-09-2016