International Relations

Taakomschrijving

De afdeling International Relations bevordert en organiseert internationale studentenmobiliteit. Dat doen we door advies te geven aan studenten die in het buitenland willen studeren en door het toelaten en begeleiden van internationale uitwisselingsstudenten in Leiden en Den Haag.  Ook adviseren we faculteiten over het verwerven van EU onderwijssubsidies en over  het aangaan van internationale samenwerkingsrelaties.  De afdeling bestaat uit twee teams: "Mobility" en "Partnerships and Projects" en bestaat uit 6,3 fte.

Adres

Bezoek- en postadres
Pieterskerkhof 6
2311 SR Leiden 

Afdelingshoofd

Mw drs. Marieke te Booij
Telefoon: 071 527 3325 
E-mail: m.t.te.booij@sea.leidenuniv.nl

Medewerkers team Partnerships and Projects

Mw Ruth Davison, Senior International Relations Officer/team leader
Telefoon: 31 71 527 1852
E-mail: r.c.davison@sea.leidenuniv.nl

Mw Mai Berry Dahl, International Relations Officer
Telefoon: 071 527 7214
E-mail: m.b.dahl@sea.leidenuniv.nl

Mw Kathelijne Smits
Telefoon: 071 527 1788
E-mail: k.g.m.smits@sea.leidenuniv.nl

Medewerkers team Mobility

Mw Hieke Hoekstra-Kemp, team leader
Telefoon: 071-527 7781
E-mail: h.hoekstra@sea.leidenuniv.nl

Mw Rianne de Bree, International Programmes Officer
Telefoon: 071 527 3063
E-mail: r.e.de.bree@sea.leidenuniv.nl

Mw Gaye Eksen, International Programmes Officer
Telefoon: 071 527 1785
E-mail: g.eksen@sea.leidenuniv.nl

Mw Florine Weekenstroo, International Programmes Officer
Telefoon: 071-527 3587
E-mail: f.weekenstroo@sea.leidenuniv.nl

Coordinator EuroScholars Program

Mw Usha Mohunlol
Telefoon: 071 527 7206
E-mail: u.c.mohunlol@sea.leidenuniv.nl
Website: www.euroscholars.eu



International Relations information in English

Laatst Gewijzigd: 30-01-2017